Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Patrycja&Sebastian - wesele z bajki w amerykańskim stylu
poniedziałek, 17 wrzesień 2018 12:38

Patrycja&Sebastian - wesele z bajki w amerykańskim stylu

Oceń ten artykuł
(0 głosów)
Taka para jak Patrycja i Sebastian to marzenie każdego wedding plannera - zorganizowani, skrupulatni, pomysłowi i wiecznie uśmiechnięci. Przygotowania do ich Wielkiego Dnia ruszają na dwa lata przed "godziną zero". Kiedy Patrycja opowiada mi o swoich marzeniach, od razu łapiemy dobry kontakt. I mimo, że marzy o wielkim weselu w namiocie lub stodole, proponuje im jeden z moich ulubionych obiektów. 

Pierwsze pomysły, pierwsze inspiracje przechodzą wielką transformację aż do końcowego pomysłu na Tajemniczy Ogród z elementami ślubu sagi ''Zmierzch''. I pewnie obie się teraz podśmiechujemy na wspomnienie pierwszych motywów przewodnich ich wesela...

Niemalże od samego początku wiem, że będzie to jedno z najpiękniejszych wesel tego sezonu. Pełni zaangażowania Młodzi wiele z dodatków i dekoracji przygotowali sami, Patrycja dopieszcza każdy szczegół dekoracji i każdy element wesela. Ich weselne looki to wynik jej wielkiego zaangażowania i pomysłu. Jest niesamowita! 
W dniu ślubu wszystko wyszło przepięknie - wspaniałe dekoracje, trzy suknie ślubne, pomocni i przyjaźni znajomi, a także niezwykle roztańczeni goście weselni sprawili, że jeszcze długo będę wspominać ten magiczny, lipcowy dzień z uśmiechem na ustach i nutką nostalgii. Udało się wszystko, nawet niemożliwe stało się możliwym - zrealizowali marzenie unikatowego teledysku z Gośćmi Weselnymi - a naprawdę nie było łatwo!
Para na medal i wielkie wyróżnienie. Dla takich Par chce się więcej i lepiej. 

 

Zdjęcia: LMFOTO / www.lmfoto.pl
Dekoracje: Paper Flower Art

 

Czytany 732 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 27 wrzesień 2018 12:17