Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Trendy ślubne 2014 . Trzy słowa i mała polemika.
czwartek, 13 luty 2014 21:46

Trendy ślubne 2014 . Trzy słowa i mała polemika.

Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Kiedy dzisiaj zapytano nas na spotkaniu z klientem październikowym o trendy  - obie jednoznacznie popatrzyłyśmy na siebie.
Trendy są czy ich nie ma ? Od lat powtarzamy,że trendy owszem i są, ale  najważniejsze, żeby dobrze czuć się samej ze sobą.
Co do trendów w tym roku jak piszą wszelkie portale - to metaliczne aspekty dekoracji, granat jako kolor przewodni, róż w lekkiej, świeżej, szlachetnej formie, koronek ciąg dalszy i suknie odkryto- zakryte.

 


Koronki kochamy wszelako. Od zaproszeń przez winietki, dekoracje stołu, po suknie, a nawet buty z tym motywem. Koronka kocha elegancje. Koronka wręcz wymaga obecności prostych form z dobrym towarzystwem smaku i luksusu.

suknia annaisbridal 2014

Granat - ciężko go wybrać w Polsce jako kolor przewodni, bo ciągnie za sobą elementy marynistyczne. Owszem w dodatkach ale jednak przełamany.
Świetne połączenie granat z fioletem. odważne ale z pazurem.

                   

Róż - ahh romantyczne róże, są z nami od lat i wszyscy je kochają. Róż owszem, ale jeszcze piękniej róż z szarym.

etsy.com


Nasz wrześniowy ślub to mocna fuksja, sierpniowy to szarości i ecru , październik jeszcze nie wie, a kwiecień postawił na mięte.

Może być też tak ,że rok ten przyniesie mase ślubów w stylu Gatsby- czarno - białym.. Ale! uważajcie na takie połączenia. Czarny ma być dodatkiem nie kolorem przewodnim.

fot. Joanna Dorszyk

 

 

 

Czytany 107416 razy Ostatnio zmieniany środa, 24 wrzesień 2014 12:59