Konsultant ślubny Kraków - logo

środa, 30 grudzień 2015 14:21

Ślub na plaży w Krakowie

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jakiś czas temu otrzymaliśmy maila z marzeniem o ślubie i weselu na plaży, w pobliżu Krakowa. Możliwości szaleńczych nie ma - to prawda. Ale od czego nasza kreatywność. Przymierzyliśmy się do projektu i zobaczcie co powstało. Po kilku ustaleniach i zgodach - można przygotować w kilku miejscach wesele na plaży

 

 ślub i wesele na plazy

Od czego zacząć - od pomysłu na całość i znalezieniu miejsca na ślub (jeśli ceremonia cywilna) i  powierzchni pod wesele. Opcji jest kilka: można skorzystać z miejsc, które zlokalizowane są w pobliżu plaży, można je wykorzystać całkowicie lub częściowo. Na pewno warto się zabezpieczyć powierzchnią zadaszoną na wypadek deszczu. Można pokusić się o wynajęcie namiotu, lub zadaszeń. Pomysłów jest cała masa - kluczem jak to zawsze bywa jest budżet, czyli możliwości finansowe Pary. Pamiętajmy, że wesele na plaży wcale nie musi mieć charakter luźny - choć ten wpisuje się tam idealny. Spokojnie można pomyśleć o bardzo eleganckiej oprawie - dostosowując całość i funkcjonalnie i estetycznie. Bardzo ważne przy takich wyborach są dekoracje. To one nadadzą miejscu wymarzony wygląd. Jeśli nasz projekt się uda całkowicie - pokażemy Wam całość realizacji. Dziś opcja wesela na plaży ( pod Krakowem) w lekkim, luźnym wydaniu. Enjoy!

 slub i wesele na plazy
slub i wesele na plazy
slub i wesele na plazy
slub i wesele na plazy
slub i wesele na plazy
slub i wesele na plazy

slodki stol, slodki bufet Krakow

Fotografie - Atelier Pryzmat 
Dekoracje i bukiet ślubny - Pracownia Florystyczna Anemony
Słodki Bufet - slodkiestoly.pl

Jeśli masz ochotę na ślub i wesele na plaży - napisz do nas

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy! Zrealizujemy każde marzenie!

Czytany 1498 razy Ostatnio zmieniany środa, 30 grudzień 2015 15:06