Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Publikacja naszej realizacji ślubu i wesela plenerowego w magazynie ślubnym''Panna Młoda''
sobota, 09 styczeń 2016 10:00

Publikacja naszej realizacji ślubu i wesela plenerowego w magazynie ślubnym''Panna Młoda''

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Z nowym rokiem oczywiście i mnie dotknęły ''wish listy'' i mocne postanowienia na  rok 2016. Jedno z nich to uzupełnienie materiałów na stronie. Zatem dziś informacja z serii ''Sława'' ;) i publikacja naszej realizacji w magazynie ślubnym '' Panna Młoda''

 organizaja wesela w Krakowie

Ślub i wesele plenerowe Dominiki i Piotra to jedno z tych wesel, które wyłamały się ze sztywnych reguł i klasyki. Przygotowane z wielkim rozmachem, w pięknym ogrodzie hotelowym, dopracowane w każdym detalu i z nowatorskimi pomysłami.

Już od samego wstępu Gości witały drogowskazy i wskazywały kierunek ceremonii i innych atrakcji. Delikatne tony skrzypiec i wiolonczeli wprowadzały w elektryzujący nastrój...

Zamiast klasycznych dekoracji postawiliśmy razem z Parą Młodą i Florystką Violettą Krzaczek na żyrandole kwiatowe z dużej ilości żywych kwiatów, dodatkowo oświetlone bombkami ze świecami. Wieczorem i nocą świece rozświetliły altanę i nadały romantycznego i bajkowego klimatu. Szara poligrafia w stylu vintage dodała charakteru całości. Zamiast fotobudki przygotowaliśmy ściankę do zdjęć, która zyskała ogromną aprobatę Gości Weselnych i stanowi z pewnością nowatorski element na naszym rynku ślubów. Zamiast klasycznych prezentów dla Gości zaproponowaliśmy sukulenty do pielęgnowania w ogrodzie. Zamiast Taty, Pannę Młodą poprowadziła w aurze baniek mydlanych Mama. Było inaczej, było wyjątkowo.
Były bańki mydlane, zimne ognie i sztuczne ognie, słodki bufet, strefa chill-out z cygarami i whisky. Było pięknie, wzruszająco, romantycznie i w najlepszym stylu.

A zaśpiewane po ceremonii "All you need is love", wiecznie żywych Beatelsów, wycisnęło łzę nawet najtwardszym z twardych serc. Nie dało się nie ponieść wspaniałym emocjom... zresztą proszę się przekonać samemu. Zapraszam.

 

organizaja wesela w Krakowie
organizacja wesela w Krakowie

Organizacja ślubu i wesela: Magdalena Barska, Ceremony Concept
www.ceremonyconcept.pl

Fotografie: Atelier Pryzmat
Dekoracje : Retroflexus.pl
Scianka do zdjęc, poligrafia : Paper Flower Art
Słodkości : slodkiestoly.pl

Realizację z tego wesela znajdziecie tutaj

Teledysk - https://www.youtube.com/watch?v=zyFq3idkiSQ

 

Czytany 1858 razy Ostatnio zmieniany czwartek, 11 sierpień 2016 14:27