• Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: luty 2016
BLOG CC - Twoje wesele i ślub

Trendy ślubne z każdym rokiem nabierają nowych barw, form i pomysłów. Z każdym sezonem też spotykamy inne Pary Młode, z innymi marzeniami. Zdecydowanie w tym sezonie będą królowały kwiatowe żyrandole, dekoracje 3D, girlandy na stołach i nietradycyjne podejście do ilości potraw na weselu. Zarażamy pomysłami na przygotowanie pięknych ścianek za Parą Młodą i pomysłowych miejsc do zdjęć. Kochamy niebanalne dekoracje ślubne i niegrzeczne bukiety ślubne. Ten rok też będzie szaleństwem w dziedzinie oświetlenia - począwszy na dużej ilości świeć, po drobne lampki ledowe, aż po industrialne żarówki. Ten sezon też w naszych 14 zbliżających sie weselach pokaże dużo więcej, niż poprzednie sezony. Stay tuned ;)

środa, 24 luty 2016 17:19

Bal Sportowca

Kiedy zapytano mnie, czy zajmę się organizacją Balu Sportowca dla  ''Stowarzyszenia dla Freda Przyjaciele'', skupiających wokół siebie Piłkarzy Ręcznych, odpowiedziałam od razu, że tak. Po obradach z zarządem ustaliliśmy, że zmieniamy wszystko, reorganizujemy cały pomysł balu i wprowadzamy nowe pomysły.

Do przygotowania ślubu cywilnego w plenerze czasem nie wystarczy tylko piękne miejsce. To dekoracje i aranżacje florystyczne zamieniają plenerowe realizacje w miejsca prawie...bajkowe.