Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: styczeń 2018
Organizacja ślubu i wesela
Sierpniowe śluby kochamy miłością bezwarunkową ze względu na  słoneczne dni i ciepłe, letnie wieczory. Nie inaczej było w dniu ślubu Dominiki i Patryka, którzy trafili do nas już w trakcie przygotowań do ślubu, jednak potrzebowali pomocy w stylizacji wesela i znalezieniu rozwiązań odpowiadających ich marzeniom.

Kasia & Sean organizację ich wesela wspominam jako oazę spokoju, konkretnych pytań i rozmów skype o dziwnych porach ze względu na różnicę czasu między Polską a Australią.

W zimną, ostatnią sobotę września na krótką chwilę ich wyjścia z Kościoła zrobiło się pięknie i słonecznie. To bardzo dobry znam na szczęśliwe, wspólne życie.

Ci co nas obserwują, wiedzą, że nie kopiujemy, a kreujemy i tworzymy od podstaw pomysły na wesela, bo każda Para ma swoją własną historię i cóż - jest po prostu inna. Pracujemy prawdziwymi emocjami, realizujemy marzenia naszych Par... i kochamy stylizację wesel.

wtorek, 23 styczeń 2018 10:24

Kasia i Marcin - rustykalnie z charakterem

Kochają rustykalne klimaty, narty i poroża. Kasia i Marcin - bardzo zakochani w sobie. Piękni, młodzi, z pasją i charakterem! 

poniedziałek, 22 styczeń 2018 14:50

Natalia & Mirek i ich ślubna, piękna opowieść

Właściwie od pierwszych chwil na spotkaniu czujemy, że ich wesele będzie wyjątkowe. Bo w ich relacji są najlepsze emocje. Niespodziewanie wzruszamy się obie, kiedy pokazuje film z organizacji poprzedniego wesela i opowiadam o realizacji wesela tamtej Pary i o tym, że ja ukradkiem ocieram łzy na każdym weselu...

poniedziałek, 22 styczeń 2018 12:55

Wesele w stylu rustykalnym - Karolina i Rafał

Sierpniowe wesele: Karolina i Rafał. Tak ciepło ich wspominam, tak dobrze! Fajni, zakochani, zaplątani  szczęśliwi razem ze swoją małą Gwiazdą. Nie było łatwo w dniu ślubu, ale wszystko się udało! Najlepiej! Najpiękniej. I tak bardzo nam zaufali z całą organizacją, koordynacją, pomysłami i dekoracjami! Wyszło przepięknie.