Konsultant ślubny Kraków - logo

Konsultant ślubny Kraków, wedding planner Cracow, koordynator ślubny 

...od czego się zaczęła nasza historia? Niewiele z naszych Par wie, że organizowanie wesel w Krakowie przyszło z czasem, bo najpierw był serwis www.abcslubu.pl, potem przyszło doświadczenie zbudowane na bazie pomocy tysiącom Par w Polsce, a potem jedna impreza jubileuszowa odwróciła mój świat do góry nogami... Bo nagle okazało się, że mogę, że potrafię i że kocham, to co robię.

Agentka ślubowa - tak mówią o mnie dzieci. Kocham ich za to, że tak dzielnie znoszą moją nieobecność i zaangażowanie w organizacje wesel. Dlaczego konsultant ślubny tylko Kraków i okolice? Dlatego, że ten rynek weselny znam, znamy najlepiej. Rekomendacje podwykonawców są sprawdzone, miejsca weselne poznane, a relacje biznesowe zbudowane na lojalności i zaufaniu.

Jeśli szukasz kogoś, kto zorganizuje Twoje wesele, spełni Twoje oczekiwania, zrealizuje marzenia.

Zapraszamy

Magdalena Barska - konsultant ślubny Kraków

Nasz zespół:

Magda Barska - wedding planner z sercem na dłoni i wieloletnim doświadczeniem w branży. Realistka z duszą wizjonerki, ciągle szukająca nowatorskich rozwiązań, przemycająca najświeższe trendy ślubne na polski rynek. Producentka sesji zdjęciowych, współpracuje również z największymi krajowymi wydawcami prasy ślubnej. Prelegent na targach ślubnych. Ślubna wróżka.

Natalia Woźniak - wedding planner filolog z duszą romantyczki. Twórcza, pracowita, świetny logistyk i zadaniowiec. Marzycielka i idealistka. Stylistka ślubna. Specjalistka od słowa pisanego i kontaktu z klientem. Klienci uwielbiają jej wyważone maile i długie elaboraty.

Magda Warchoł - wedding planner. Najbardziej wyważona konsultantka z naszego zespołu. Obserwator, logistyk, odkrywca. Siła spokoju i mistrzyni wyważenia. Brakujący puzzel w naszej układance.

 

Biuro mieści się w Krakowie przy ul. Poznańskiej 7. Jeśli szukasz pomocy, jeśli szukasz sprawdzonego zespołu ludzi, mądrych rad i sprawdzonych rozwiązań - zajrzyj do nas lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.