Wedding in Kraków - logo

Wedding in Kraków, wedding planner Cracow, koordynator ślubny 

...od czego się zaczęła nasza historia? Niewiele z naszych Par wie, że organizowanie wesel w Krakowie przyszło z czasem, bo najpierw był serwis www.abcslubu.pl, potem przyszło doświadczenie zbudowane na bazie pomocy tysiącom Par w Polsce, a potem jedna impreza jubileuszowa odwróciła mój świat do góry nogami... Bo nagle okazało się, że mogę, że potrafię i że kocham, to co robię.

Agentka ślubowa - tak mówią o mnie dzieci. Kocham ich za to, że tak dzielnie znoszą moją nieobecność i zaangażowanie w organizacje wesel. Dlaczego Wedding in Kraków i okolice? Dlatego, że ten rynek weselny znam, znamy najlepiej. Rekomendacje podwykonawców są sprawdzone, miejsca weselne poznane, a relacje biznesowe zbudowane na lojalności i zaufaniu.

Jeśli szukasz kogoś, kto zorganizuje Twoje wesele, spełni Twoje oczekiwania, zrealizuje marzenia.

Zapraszamy na kawę do biura, na spotkanie na komunikatorze, dobrze jest się poznać przed decyzją o współpracy.

Magdalena Barska - konsultant ślubny Kraków

wedding planner w Krakowie, organizacja wesela Kraków, wedding planner Kraków, konsultant ślubny Kraków

Nasz zespół:

Magda Barska - wedding planner z sercem na dłoni i wieloletnim doświadczeniem w branży. Realistka z duszą wizjonerki, ciągle szukająca nowatorskich rozwiązań, przemycająca najświeższe trendy ślubne na polski rynek. Rebeliantka ślubna. Producentka sesji zdjęciowych, współpracuje również z największymi krajowymi wydawcami prasy ślubnej. Prelegent na targach ślubnych. Ślubna wróżka.

Karolina Kuliberda - wedding planner z duszą sportowca, współzawodnictwo i przewodzenie ma we krwi. Twórcza, pracowita, świetny logistyk i zadaniowiec. Realistka ślubna ale specjalistka od rzeczy niemożliwych.
Klienci uwielbiają jej poczucie humoru i osobowość.

 


Gośka Suchocka - wedding planner. Kierownik od urodzenia. Obserwator, logistyk i żartowniś. Siła spokoju i mistrzyni wyważenia słowa. Brakujący puzzel w naszej układance.

 

 

 

Biuro mieści się w Krakowie przy ul. Poznańskiej 7. Jeśli szukasz pomocy, jeśli szukasz sprawdzonego zespołu ludzi, mądrych rad i sprawdzonych rozwiązań - zajrzyj do nas lub napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
A jeśli wolisz do zadzwoń - 509 719 339