Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: sierpień 2018
Organizacja ślubu i wesela
Przygotowania i planowanie tego wesela z Panną Młodą zaczynamy ponad rok wcześniej, jednak od pierwszego spotkania czuję, że nasza znajomość nie zakończy się po ślubie i weselu.
Ola to perfekcjonistka z ogromnym poczuciem estetyki - każdy detal ma zaplanowany i przemyślany, a sam pomysł na wesele od początku jest jasny i spójny. Całość utrzymana będzie w stylu minimalistycznym i eleganckim, królują szarości, biele, monolit i wyjątkowo srebro, a nie złoto. 

Swoją współpracę zaczęliśmy od rozmowy na Skype, który stanowi dla mnie klasyczne już rozwiązanie przy organizacji wesela Par na odległość. Kinga i Thomas, polsko-szwajcarska rzetelność i porządek - praca z nimi to była ogromna przyjemność. Fajni, zakochani, sympatyczni, wiecznie uśmiechnięci.

Zakochani w klimatach rustykalnych - Edyta i Sławek, docierają do nas z rekomendacji naszej poprzedniej pary. Podróżnicy z pasją i planem zwiedzania świata na kolejne miesiące a może i lata;) pojawiają się i znikają w trakcie planowania ich wesela.