Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: wrzesień 2018
Organizacja ślubu i wesela

Chyba widać dość dobrze, że nie lubimy klasycznych rozwiązań Ba! Wręcz ochoczo namawiamy na pomysły niestandardowe i wyjątkowe. I dziś właśnie chcemy Wam pokazać - jedno z najbardziej niesztampowych i pięknych wesel. M+M i ich ukochany pies Ares, który odegrał jedną z ważniejszych ról tego dnia - przyniósł Parze obrączki i godnie odprowadził ich na miejsce ceremonii. Wydaje się niemożliwe? A jednak!

Agnieszka & Michał. Poszukiwania miejsca dla ich ceremonii nie były łatwe. Ale końcowo wstępne propozycje okazały się te właściwe.

Wesela plenerowe wymagają najwięcej pracy ale i też doświadczenia. To wesela, gdzie każdy szczegół musi być zaplanowany i sprawdzony. Ale efekty są bajkowe. Namiot w ogrodzie plus aranżacja ślubu i wesela daje ogromne możliwości i wyjątkowe zadowolenie. 

poniedziałek, 17 wrzesień 2018 14:12

Joanna&Jonas - Love is the greatest adventure

Joasia & Jonas - polsko-szwajcarska mieszanka dokładności i uporządkowania. Przesympatyczni z pomysłami od początku mają plan na swoje wesele.

Taka para jak Patrycja i Sebastian to marzenie każdego wedding plannera - zorganizowani, skrupulatni, pomysłowi i wiecznie uśmiechnięci. Przygotowania do ich Wielkiego Dnia ruszają na dwa lata przed "godziną zero". Kiedy Patrycja opowiada mi o swoich marzeniach, od razu łapiemy dobry kontakt. I mimo, że marzy o wielkim weselu w namiocie lub stodole, proponuje im jeden z moich ulubionych obiektów. 

Kasia i Jerzy. Myślę że to jedno z najpiękniejszych naszych wesel.. na pewno jedyne gdzie puzzle całości organizacji składały się ze sobą z taką lekkością jakby czekały tylko na swoją kolej..jakby jakaś magiczna siła układała wszystko w jedną całość.. 

czwartek, 13 wrzesień 2018 12:57

Agnieszka&Marcin

Agnieszka & Marcin - Para, której najdłużej szukaliśmy miejsca na wesele. Jakby nic do nich nie pasowało. Jakby jedno z miejsc z rodzinnej miejscowości Panny Młodej spokojnie czekało na swoją kolej. Nie wychodziło przed szereg, nie zgłaszało się do odpowiedzi nie pytane. Po prostu czekało..

piątek, 07 wrzesień 2018 11:08

Wesele plenerowe na korcie tenisowym

Wesele plenerowe na korcie tenisowym - niemożliwe? A jednak możliwe. Zrealizowane, skoordynowane i bardzo udane! Kiedy Para opowiada nam o swoim pomyśle postawienia namiotu na swoim korcie tenisowym - ochoczo podejmujemy wyzwanie w realizacji takiego przedsięwzięcia.

Natalia & Antonio  Wesele pełne dobrych niespodzianek... Kiedy wchodzili do Kościoła świeciło słońce, na całej mszy grzmiały pioruny a niebo zalewała fala deszczu... a kiedy tylko ksiądz pobłogosławił wszystkich na koniec - deszcz odcięło jak magiczną różdżką...i wyszło słońce!