Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: listopad 2019
Organizacja ślubu i wesela

Taka miłość to skarb. Pomoc przy organizacji tego wesela była jednym z najcenniejszych życiowych doświadczeń ;). Była też szaleństwem planowania wesela plenerowego pod gołym niebem w naszym klimacie. Ale Ryzykantów było nas Trzech ... I to nie ja byłam tym Największym. 


Ale opłacało się, efekt oszałamia. Wszystko się udało idealnie, ale przede wszystkim pogoda! Nie było jak w marzeniach, było jak w bajce - bajki mają przecież szczęśliwe zakończenia... Naprawdę. Kto chwilowo zapomniał, warto sobie o tym przypomnieć. Duma mnie rozpiera, kiedy organizuje się takie wesela.

 organizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowieorganizacja wesela w Krakowie, konsultant ślubny Kraków, organizacja wesela pod namiotem, organizacja wesela w plenerze, wesele w Krakowie

 

Organizacja wesela i ślubu w plenerze - MY
Dekoracje - Paper Flower Art.
Zdjęcia - Slodko Gorzko 

E&M ...Gdyby ktoś kilka miesięcy temu powiedział mi, że uda nam się zorganizować to wesele w 12 tygodni z takim rozmachem - oczywiście uwierzyłabym :).

E&M ...Gdyby ktoś kilka miesięcy temu powiedział mi, że uda nam się zorganizować to wesele w 12 tygodni z takim rozmachem - oczywiście uwierzyłabym :).

J&M...Kiedy myślę o nich to się uśmiecham :) bo organizacja ich wesela kojarzy mi się z wielką przyjemnością, z wieczornymi spotkaniami w so coffee :) gdzie wszystkie elementy same układały się w jedną całość. Bez pośpiechu bez nerwów tak spokojnie i normalnie. Zawsze z humorem i śmiechem. No może wybór sukienki :) nie był tak oczywisty. Były dwie faworyty i ciężko było się zdecydowac

Ania & Jon
Kiedy organizujesz wesele Parze, która na co dzień mieszka w Nowej Zelandii i kiedy Ty mówisz dobranoc a oni właśnie zaczynają nowy dzień i kiedy miejsca oglądają Twoimi oczami  to nic nie wydaje się takie oczywiste. Ale nie znaczy też, że trudne. Organizacja ich wesela a potem sama koordynacja to pasmo przyjemności i dobrych niespodzianek, bo są wspaniałymi ludźmi.