Konsultant ślubny Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: kwiecień 2019
Organizacja ślubu i wesela

Thais &Jan i ich piękna stodoła po Dziadkach. Kto by pomyślał, że pierwszy pomysł Thais na ich wesele był zupełnie inny...

środa, 24 kwiecień 2019 15:31

Monika&Mateusz

Monika & Mateusz. Prześliczna Panna Młoda i Przesympatyczny Pan Młody. Uśmiechnięci, fajni, zakochani. Wesele udane od początku do końca ☀️ Zaangażowanie Pana Młodego na medal. To była ogromna przyjemność zrealizować ich marzenia..
Zdjęcia PRIMEPHOTO & FLOWMOTION pracujący w ciszy ;)


środa, 24 kwiecień 2019 14:59

Kamila&Michał - wesele w Krakowie

Kamila & Michał - Pogodę mieli wyjątkową Szczęściarze Upalna sobota końcem kwietnia... prawie niemożliwe, a jednak!


Docierają do nas w trakcie organizacji swojego wesela, jak zwykle trochę odwracamy do góry nogami, trochę zmieniamy i oczywiście trochę doradzamy ;) Koncem kwietnia pogodę mają jak w srodku lata. Panna Młoda wygląda zjawiskowo. Całość przebiegu wesela - idealna. Kolory piękne, wiosenne zmieniają miejsce w zielony zakątek. 

Zdjęcia Marta Sputo 

 

środa, 24 kwiecień 2019 14:09

Ania&Sebastian - październikowe wesele

Jedno z moich ulubionych wesel z sezonu 2018 - AS-y i wcale nie dlatego, że było ostatnim w sezonie choć w takim towarzystwie kończyć sezon to ogromna przyjemność.
Mimo październikowej, nieco zimnej i deszczowej aury - emocje były gorące/ wszystko udało się na medal :D złoty ..


Patrząc wstecz przy tej organizacji wesela nie zrobiłabym niczego inaczej, nawet nie lepiej, inaczej. Bez pośpiechu, bez nerwów realizowaliśmy założony plan krok po kroku. Wesele z medalami i na medal, tak jak sobie wymarzyli. Bez zadęcia, bez spięcia. 

 Zdjęcia: Atelier Pryzmat

Organizacja wesela w Krakowie - MY :)

Gdyby Ktoś mi powiedział wcześniej, ze w 3 minuty można przenieść ceremonię do środka - rzekłabym niemożliwe. 


Jednak każdy człowiek w sytuacji kryzysowej potrafi przenosić góry i dekorację plenerową, nawet jesli jej wymiary są większe niż drzwi pomieszczenia.. Długo udawaliśmy, że deszczu nie będzie, jednak się pojawił na minutę przed samą ceremonią zaczęło padać. Wesele jedne z piękniejszych jakie miałam okazję organizować. Małe, ale wielkie duchem i emocjami. Idealne. Naprawdę.

Zobaczcie sami.

Zdjęcia - Doborowolski Wedding

 

Organizacja ślubu i wesela w plenerze w Krakowie - MY