Wedding in Kraków - logo

  • Home
  • Blog
  • Artykuły filtrowane wg daty: czerwiec 2020
Organizacja ślubu i wesela
środa, 03 czerwiec 2020 15:35

Wesele w stodole pod Krakowem - A&W

Poznajemy się z Aną przy organizacji innego wesela, wiedząc, że warto zatrudnić wedding plannera wraca do nas przy okazji organizacji swojego wesela. Od początku wiemy, że chcą lekki, rustykalny, swojski klimat przyjęcia bez pośpiechu i niepotrzebnych atrakcji i ich wybór pada na stodołę pod Krakowem.

wtorek, 02 czerwiec 2020 11:23

Eleganckie wesele w Krakowie - K&D

To jedno z takich wesel, które będziemy wspominać latami. Ogromne przedsięwzięcie logistyczne i niewiele czasu na przygotowania w dniu ślubu. W 8 godzin w dniu wesela powstała spektakularna scenografia z wyważoną elegancją i stylem, jaki uwielbiamy. 

Dominika & Rafał. On rozważny, Ona romantyczna. Kiedy pierwszy raz zadzwonili do mnie z prośbą o pomoc czułam, że to będzie misja przez duże M. Niby wszystko już było ale jednak okazało się, że jesteśmy IM potrzebne. Jak się okazało potrzebowali wedding plannera i jak dobrze, że trafili do nas, bo organizacja ich wesela była ogromną przyjemnością. Na ich spotkaniach zjadłyśmy najwięcej ciastek i czekoladek, bo zawsze mieli ze sobą ich zapas. 

Jedna z najgorętszych sobót poprzedniego sezonu - czerwiec przywitał nas nie lada upałami. Paulina i Konrad - fajni jak stąd do księżyca, uśmiechnięci, bezproblemowi i bardzo zakochani. I taka Para, że się wie, że będą razem już na zawsze.